Medewerkers SportUtrecht

TEAM SPORTUTRECHT

Algemeen telefoonnummer | (030) 284 07 70

Algemeen e-mailadres | info@sportutrecht.nl

DIRECTIE
 

Ronald Hennekes

directeur

ronald.hennekes@sportutrecht.nl

(06) 54 69 51 78

Gerard Pot

directeur

gerard.pot@sportutrecht.nl

(030) 284 07 72

verSPORTCLUBADVIES

 

Martijn Wellen

manager sportclubadvies

martijn.wellen@sportutrecht.nl

(030) 284 07 76

 

Koen van Es

adviseur sportclubs

koen.vanes@sportutrecht.nl

(030) 284 08 43

Judith de Keijzer

adviseur sportclubs

judith.dekeijzer@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Irene Mobach

adviseur sportclubs |
accommodaties & duurzaamheid

irene.mobach@sportutrecht.nl

(030) 284 07 78

Shams Raza

adviseur belangenbehartiging
 

shams.raza@sportutrecht.nl

(030) 284 07 73

Floor Kok

adviseur sportclubs

floor.kok@sportutrecht.nl

(030) 284 07 74

Bas Vriens

adviseur sportclubs

bas.vriens@sportutrecht.nl

(030) 284 07 75

Kasper van Klundert

projectmedewerker sportclubs

kasper.vanklundert@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Eline Jongerius

adviseur sportclubs

eline.jongerius@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

STIMULERING VAN SPORTEN EN BEWEGEN 

Casper Coldenhoff

manager sportstimulering

Zuidwest / Leidsche Rijn &
Vleuten-De Meern / stedelijk sportteam

casper.coldenhoff@sportutrecht.nl

(06) 18 24 27 91

Tom Schrurs

manager sportstimulering

Overvecht / Noordwest & West / Zuid & Binnenstad & Oost & Noordoost

tom.schrurs@sportutrecht.nl

(06) 29 15 98 60

SPORTSTIMULERING | BEWEEGMAKELAAR

Janette Brouwer

beweegmakelaar vitaliteit |
Noordwest 

janette.brouwer@sportutrecht.nl

(06) 41 78 58 91

 

Patrick Bruggeman

beweegmakelaar onderwijs & sport |
Zuid, Binnenstad, Oost & Noordoost

patrick.bruggeman@sportutrecht.nl

(06) 12 93 23 31

 

Halima El Ghamarti

beweegmakelaar vitaliteit |
Zuid

halima.elghamarti@sportutrecht.nl

(06) 10 55 95 69

Sylke Haverkorn

beweegmakelaar onderwijs & sport | Noordwest & West

sylke.haverkorn@sportutrecht.nl

(06) 54 68 58 19

Merel Heine-Buijs

beweegmakelaar onderwijs & sport | 
Zuidwest

merel.heine@sportutrecht.nl

(06) 18 24 27 99

Linda Hiemstra

beweegmakelaar vitaliteit |
jeugd & gezin | Overvecht

linda.hiemstra@sportutrecht.nl

(06) 83 44 32 23
 

Marieke van Keulen

beweegmakelaar onderwijs & sport | Overvecht

marieke.vankeulen@sportutrecht.nl

(06) 13 14 22 38

Rosalie Lansing

beweegmakelaar |
Leidsche Rijn & Vleuten - De Meern 

rosalie.lansing@sportutrecht.nl

(06) 30 35 25 96

Houda Loukili

beweegmakelaar


houda.loukili@sportutrecht.nl
 

Ilse Rietdijk

beweegmakelaar vitaliteit |
volwassenen | Overvecht

ilse.rietdijk@sportutrecht.nl

(06) 22 50 73 49

Miranda van Zoelen

beweegmakelaar stedelijk sportteam | Overvecht

miranda.vanzoelen@sportutrecht.nl

(06) 83 44 16 31

Dennis Schoonhoven

beweegmakelaar vitaliteit |
Zuidwest

dennis.schoonhoven@sportutrecht.nl

(06) 51 29 69 63

 

Leonie Gotink

beweegmakelaar onderwijs & sport |
Leidsche Rijn & Vleuten - De Meern

leonie.gotink@sportutrecht.nl

(06) 24 18 30 63

 

SPORTSTIMULERING | AANGEPAST SPORTEN
 

Femke Cordova

consulent aangepast sporten -
jeugd

femke.cordova@sportutrecht.nl

(06) 19 49 94 50

Els Duijn

consulent aangepast sporten -  volwassenen

els.duijn@sportutrecht.nl

(06) 26 21 63 07

 

Petra Kühr

buurtsportcoach Sport Heroes

petra.kuhr@sportutrecht.nl

(06) 52 37 25 03

 

SPORTSTIMULERING | BUURTSPORTCOACH

Juul Acton

buurtsportcoach atletiek

BSC_U-Track@sportutrecht.nl

(06) 45 24 53 99
 

Ruben Bergsma

buurtsportcoach basketbal

BSC_Basketball@sportutrecht.nl

(06) 28 92 79 90

Sacha Boomkens

buurtsportcoach atletiek

BSC_Phoenix@sportutrecht.nl
 

(06) 46 39 08 62

Casper de Bruijn

buurtsportcoach handbal & korfbal

BSC_HVLeidscheRijn@sportutrecht.nl
BSC_Synergo@sportutrecht.nl

(06) 14 46 69 69

Miguel Collette

buurtsportcoach dans

BSC_Sushmas@sportutrecht.nl

(06) 14 67 30 62
 

Jolanda van Dijk

buurtsportcoach volleybal

BSC_VVU@sportutrecht.nl

 

Adam Al Kandoussi

buurtsportcoach worstelen

BSC_OverFit@sportutrecht.nl

(06) 17 70 63 93
 

Olaf de Koning

buurtsportcoach skaten

BSC_SkateparkUtrecht@sportutrecht.nl

(06) 41 03 67 47
 

Bas Kwaaitaal

buurtsportcoach wielrennen

BSC_HetStadion@sportutrecht.nl

(06) 14 14 06 55
 

Jolanda van der Linden

buurtsportcoach turnen

BSC_Turnen@sportutrecht.nl

(06) 25 22 37 44 

Marloes Ludwig

buurtsportcoach hockey & voetbal

BSC_ZwaluwenUtrecht1911@sportutrecht.nl

 

Macy Mulder

buurtsportcoach dans

BSC_PM-Dance@sportutrecht.nl

(06) 82 26 00 66

Viktor Peters

buurtsportcoach voetbal

BSC_Dreef-Vechtzoom@sportutrecht.nl

(06) 41 50 82 88

Daisy Peters

buurtsportcoach dans

BSC_PM-Dance@sportutrecht.nl

(06) 21 39 31 40
 

Randy van Schravendijk

buurtsportcoach voetbal & badminton

BSC_Badminton@sportutrecht.nl
BSC_VVDeMeern@sportutrecht.nl

(06) 14 26 38 89

Jan Poels

buurtsportcoach basketball

BSC_UtrechtCangeroes@sportutrecht.nl


(06) 22 31 22 72

Youssef Talhaoui

buurtsportcoach street sports
Zuid

youssef.talhaoui@sportutrecht.nl

(06) 21 90 34 46

 

Paul van Veenendaal

buurtsportcoach street sports | Noordwest, West en Overvecht

paul.vanveenendaal@sportutrecht.nl

(06) 27 41 08 47

 

Kenneth Verwaal

buurtsportcoach bossaball

BSC_SportworX@sportutrecht.nl

(06) 54 77 84 30
 

Benjamin Visser

buurtsportcoach korfbal

BSC_HKCkorfbal@sportutrecht.nl

(06) 36 19 88 60
 

Tim Hensen

buurtsportcoach worstelen

BSC_DeHalter@sportutrecht.nl

 

John van Hoeven

buurtsportcoach tafeltennis

BSC_UTTCTafeltennis@sportutrecht.nl

(030) 307 03 90
 

Tom Linssen

buurtsportcoach tennis

BSC_PVDV@sportutrecht.nl

(06) 48 22 12 05

Babette de Lucht

buurtsportcoach voetbal

BSC_Elinkwijk@sportutrecht.nl

(06) 81 17 36 60

Nynke de Ruigh

buurtsportcoach NL Moves

BSC_NLmoves@sportutrecht.nl

Dieuwertje van Blaauwen

buurtsportcoach NL Moves

BSC_NLmoves@sportutrecht.nl

Mathilde Twelkemeijer

buurtsportcoach rugby

BSC_URCRugby@sportutrecht.nl

(06) 22 91 14 61

Lars Vos

buurtsportcoach Monkey Moves

BSC_MonkeyMoves@sportutrecht.nl

(06) 53 82 07 98

TOPSPORT & TALENTONTWIKKELING
 

Marieke Dijkstra

manager topsport & talentontwikkeling

marieke.dijkstra@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Sylke Haverkorn

adviseur topsport & talentontwikkeling

sylke.haverkorn@sportutrecht.nl

(06) 54 68 58 19

Menno Hornman

adviseur topsport & talentontwikkeling

menno.hornman@sportutrecht.nl

(030) 284 08 41

Rune Massing

adviseur topsport & talentontwikkeling

rune.massing@sportutrecht.nl

(030) 284 07 77

Nanne Wijnheijmer

adviseur topsport & talentontwikkeling | projectleider Sportprijs Utrecht

nanne.wijnheijmer@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Marie-Claire Pijper

lifestyle & studiecoach
 

marie-claire.pijper@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Rowel Deelen

projectmedewerker topsport & talentontwikkeling

rowel.deelen@sportutrecht.nl 

(030) 284 07 70

Jim Krugers

projectmedewerker topsport & talentontwikkeling

jim.krugers@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

BELANGENBEHARTIGING
 

Ronald Hennekes

belangenbehartiging

ronald.hennekes@sportutrecht.nl

(06) 54 69 51 78

Gerard Pot

belangenbehartiging

gerard.pot@sportutrecht.nl

(030) 284 07 72

Irene Mobach

adviseur belangenbehartiging

irene.mobach@sportutrecht.nl

(030) 284 07 78 | (06) 20 06 52 57

Shams Raza

adviseur belangenbehartiging

shams.raza@sportutrecht.nl

(030) 284 07 73

SPORTPROMOTIE EN COMMUNICATIE

Priscilla Aldana

vormgeving

priscilla.aldana@sportutrecht.nl

(030) 820 11 30
 

Yvonne Mureau

adviseur communicatie

yvonne.mureau@sportutrecht.nl

(030) 284 07 71 | (06) 23 63 29 55

Nicole Wartenberg

medewerker communicatie

nicole.wartenberg@sportutrecht.nl

 

Menno Hornman

marketing

menno.hornman@sportutrecht.nl

(030) 284 08 41

PROJECTEN | PAUL VERWEEL SPORTFONDS
 

Leonie Gotink

projectleider
Paul Verweel Sportfonds

info@paulverweelsportfonds.nl

(06) 58 83 81 97
(dinsdag/donderdag tussen 9–12u)

Bas Vriens

projectmedewerker
Paul Verweel Sportfonds

info@paulverweelsportfonds.nl

(06) 58 83 81 97
(dinsdag/donderdag tussen 9–12u)

PROJECTEN  | MONITORING EN VERANTWOORDING

 

Martin van Rooijen

projectleider

martin.vanrooijen@sportutrecht.nl

(06) 81 31 86 05
 

 

PROJECTEN  | DE FIETSMEESTERS

Lex van Dalfsen

projectleider De Fietsmeesters

lex.vandalfsen@sportutrecht.nl

(06) 12 97 68 26

Dennis Schoonhoven

projectleider De Fietsmeesters

dennis.schoonhoven@sportutrecht.nl

(06) 51 29 69 63

 

Nander Zuidema

projectmedewerker De Fietsmeesters

nander.zuidema@sportutrecht.nl

(06) 34 11 65 96
 
 
PROJECTEN | LEEF JE UIT!
 

Floor Kok

projectleider Leef je Uit!

floor.kok@sportutrecht.nl

(030) 284 07 74

Jacky Boland

projectleider Leef je Uit!

jacky.boland@sportutrecht.nl

(06) 27 38 64 22

BEWEEGMAATJES


Rosalie Lansing

projectleider Beweegmaatjes

beweegmaatjes@sportutrecht.nl

(06) 30 35 25 96

Dennis Schoonhoven

projectleider Beweegmaatjes

beweegmaatjes@sportutrecht.nl

(06) 51 29 69 63

BEDRIJFSVOERING


Adriaan van Assem

business controller

adriaan.vanassem@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70

Abdelkader Iourizen

financieel medewerker

abdelkader.iourizen@sportutrecht.nl

(06) 14 04 22 95

 

Marie-Claire Pijper

medewerker facilitair

marie-claire.pijper@sportutrecht.nl

(030) 284 07 70